Klasyczne opowieści Alicja w Krainie Czarów

Klasyczne opowieści Alicja w Krainie Czarów - Martina Peluso (ilustr.) | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Martina Peluso (ilustr.)
WYMIAR
11,84 MB
NAZWA PLIKU
Klasyczne opowieści Alicja w Krainie Czarów.pdf
ISBN
8805140978807

OPIS

Kiedy Alicja dostrzega Białego Królika wyciągającego zegarek z kieszonki kamizelki, rusza za nim… Tak rozpoczyna się podróż rezolutnej i mądrej dziewczynki do niezwykłej Krainy Czarów – miejsca jak ze snów.Powieść Lewisa Carrolla należąca do kanonu literatury młodzieżowej została zilustrowana zapadającymi w pamięć, inspirującymi rysunkami Martiny Peluso.

Powieść ... „Alicję w Krainie Czarów" w reżyserii Tima Burtona to pomysłowa wariacja na temat jednej z najbardziej klasycznych uwielbianych opowieści. Dorosła Alicja (Mia Wasikowska) powraca do dziwacznego świata, który po raz pierwszy odwiedziła jako dziecko, i wyrusza w podróż, by odkryć swoje prawdziwe przeznaczenie. Informacje o KLASYCZNE OPOWIEŚCI.

Alicja w Krainie Czarów - 8534770123 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-10-08 - cena 9,71 zł Alicja w Krainie Czarów; Alicja w Krainie Czarów .

POWIĄZANE KSIĄŻKI