Disney Pixar Auta. Znajdź mnie!

Disney Pixar Auta. Znajdź mnie! - Brian Houlihan | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Brian Houlihan
WYMIAR
6,25 MB
NAZWA PLIKU
Disney Pixar Auta. Znajdź mnie!.pdf
ISBN
6720316590989

OPIS

Seria całokartonowych książeczek z ulubionymi przez dzieci bohaterami filmów. Na każdej ze stron maluchy znajdą interesujące zadania - będą mogły znajdować ukryte elementy, wskazywać je, porównywać i dopasowywać, poznają kształty i liczby, odnajdą rymy. Wraz z rodzicami znajdą jeszcze wiele innych sposobów, by bawić się książką.

Zamów z darmową dostawą! AUTA 2 Disney * PIXAR Twórcy "Auta" , "Odlot" i "Toy Story 3" przedstawiają kolejny hit ze studia Pixar , który zachwyci ciebie i całą twoją rodzinę ! Wciśnij gaz do dechy i przeżyj kolejną niesamowitą przygodę z ulubionymi bohaterami , oglądając "Auta 2" , zwariowaną komedię , która gwarantuje humor i zabawę na najwyższych ... Carrera, tor wyścigowy Disney Pixar Auta Błotny Wyścig w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

Zawsze aktualne informacje o nowościach i promocjach. Zapisz się do ... Ogłoszenia o tematyce: disney auta na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI