Księżniczka na ziarnku grochu. Naklejkowa przygoda

Księżniczka na ziarnku grochu. Naklejkowa przygoda - Catherine Ard | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Catherine Ard
WYMIAR
10,7 MB
NAZWA PLIKU
Księżniczka na ziarnku grochu. Naklejkowa przygoda.pdf
ISBN
7333336440209

OPIS

Dzięki tej wyjątkowej książeczce mali czytelnicy poznają historię pewnego księcia, która na szczęście dobrze się kończy. Dzieci, pomagając młodzieńcowi znaleźć idealną wybrankę, będą rozwiązywać zadania i uzupełniać obrazki naklejkami. W zestawie znajdą też kolorowe kartki i koperty.

Naklejkowa przygoda | | KSIĄŻKI \ Dla dzieci i młodzieży \ Kreatywność \ Książki z naklejkami | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek Buy Ksiezniczka na ziarnku grochu. Naklejkowa przygoda by Catherine Ard (ISBN: 9788327471314) from Amazon's Book Store.

- ISBN: 978-83-2747-129-1 LEGO Księżniczka na ziarnku grochu - kolorowanki do zestaw plików PDF, które zachęcą Twoje dziecko do kreatywnej i samodzielnej pracy.Malowanki z postaciami złożonymi z klocków LEGO będą nie tylko szansą na poznanie barw, pojęć kontrastu czy pasteli, ale także inspiracją do świetnej zabawy. Opis: Naklejkowa przygoda. Czerwony Kapturek - praca zbiorowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI