Ziemia w 30 sekund

Ziemia w 30 sekund - Anita Ganeri | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anita Ganeri
WYMIAR
6,74 MB
NAZWA PLIKU
Ziemia w 30 sekund.pdf
ISBN
2064087113255

OPIS

Oto 30 niezwykłych tematów omówionych w 30 sekund!Fakty i informacje zamieszczone w tej książceopracowano w formie bardzo krótkich opisów, a „minimisje” zachęcają czytelnika do dalszych poszukiwań. Dzięki działającym na wyobraźnię kolorowym ilustracjom ten przewodnik po cudach naszej planety jest idealnym źródłem wiedzy dla ciekawych świata dzieci.

*FREE* shipping on qualifying offers. Ziemia w 30 sekund Ziemia w 30 sekund.

Zobacz inne Literatura popularnonaukowa, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Oto 30 niezwykłych tematów omówionych w 30 sekund! Fakty i informacje zamieszczone w tej książce opracowano w formie bardzo krótkich opisów, a „minimisje" zachęcają czytelnika do dalszych poszukiwań. Dzięki działającym na wyobraźnię kolorowym ilustracj Oto 30 niezwykłych tematów omówionych w 30 sekund! Fakty i informacje zamieszczone w tej książce opracowano w formie bardzo krótkich opisów, a „minimisje" zachęcają czytelnika do dalszych poszukiwań.

POWIĄZANE KSIĄŻKI