Ludzkie ciało w 30 sekund

Ludzkie ciało w 30 sekund - Anna Claybourne | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Claybourne
WYMIAR
11,2 MB
NAZWA PLIKU
Ludzkie ciało w 30 sekund.pdf
ISBN
9107508916283

OPIS

30 fantastycznych tematów wyjaśnionych w pół minuty!Ta książka zabierze czytelników w niezwykłą podróż. Przedstawiono w niej 30 ważnych zagadnień dotyczących ludzkiego ciała. Wszystkie fakty i informacje opracowano w formie bardzo krótkich opisów, a „minimisje” zachęcają czytelnika do dalszych poszukiwań. Dzięki działającym na wyobraźnię kolorowym ilustracjom ten przewodnik jest idealnym źródłem wiedzy dla ciekawych świata dzieci.

Przedstawiono w niej 30 ważnych zagadnień dotyczących ludzkiego ciała. Wszystkie fakty i informacje opracowano w formie bardzo krótkich opisów, a „mi Ludzkie ciało w 30 sekund - opis produktu: 30 fantastycznych tematów wyjaśnionych w pół minuty! Ta książka zabierze czytelników w niezwykłą podróż.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > 30 fantastycznych tematów wyjaśnionych w pół minuty! Ta książka zabierze czytelników w niezwykłą podróż. Przedstawiono w niej 30 ważnych zagadnień dotyczących ludzkiego ciała.

POWIĄZANE KSIĄŻKI