Kuchnia wegetariańska. Najlepsze przepisy z całego świata

Kuchnia wegetariańska. Najlepsze przepisy z całego świata - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,28 MB
NAZWA PLIKU
Kuchnia wegetariańska. Najlepsze przepisy z całego świata.pdf
ISBN
3838295719724

OPIS

Nasza pięknie opracowana książka kucharska zawiera przepisy na wiele wspaniałych wegetariańskich dań - zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych - pochodzących z całego świata, między innymi z Azji, regionu śródziemnomorskiego oraz z Bliskiego Wschodu.Przepisy przejrzyście zestawiono w grupach tematycznych, opisano krok po kroku i zilustrowano, dzięki czemu nie sprawiają trudności nawet początkującym amatorom gotowania.Każdej potrawie przypisano stopień trudności, czas przygotowania i gotowania oraz wartości odżywcze i kaloryczne, a uzupełnieniem przepisów są praktyczne rady kucharza i warianty dań.

Najlepsze tytuły w najniższych cenach. Nowości, Bestsellery i Zapowiedzi.

Niektóre przepisy wprowadzają nowe składniki, inne zaś, bardziej tradycyjne, proponują dania, które będą smakowały wszystkim. Kuchnia wegetariańska - nie tylko pyszna, ale i zdrowa! Kuchnia wegetariańska to nie tylko modny trend kulinarny. Warto przejść na dietę wegetariańską z wielu powodów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI