Disney Minnie. Przyjaciele. Znajdź mnie!

Disney Minnie. Przyjaciele. Znajdź mnie! - Patricia Phillipson (ilustr.) | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Patricia Phillipson (ilustr.)
WYMIAR
11,5 MB
NAZWA PLIKU
Disney Minnie. Przyjaciele. Znajdź mnie!.pdf
ISBN
2050474915012

OPIS

Seria całokartonowych książeczek z ulubionymi przez dzieci bohaterami filmów. Na każdej ze stron maluchy znajdą interesujące zadania - będą mogły znajdować ukryte elementy, wskazywać je, porównywać i dopasowywać, poznają kształty i liczby, odnajdą rymy. Wraz z rodzicami znajdą jeszcze wiele innych sposobów, by bawić się książką.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Nasz sklep istnieje od sierpnia 2012 r., pod szyldem U braniak.pl, w sklepie oferujemy ubrania dla dzieci w rozmiarach od 92-98 do 158-164. Większość ubranek to odzież licencyjna, z ulubionymi bohaterami z filmów i bajek.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! RoomMates Naklejki Dla Dzieci Disney Rmk1666Scs Minnie I Przyjaciele - sprawdź opinie i opis produktu. Zobacz inne Dziecięce akcesoria dekoracyjne, najtańsze i najlepsze oferty. Zbieraj ikony z dzieciństwa i dołącz do swojej kolekcji charms Disneya z Myszką Minnie w sukience i kokardzie w grochy z serii Disney x Pandora Favourites.

POWIĄZANE KSIĄŻKI