Piękne baśnie Perraulta

Piękne baśnie Perraulta - Eric Puybaret (ilustr.) | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eric Puybaret (ilustr.)
WYMIAR
8,54 MB
NAZWA PLIKU
Piękne baśnie Perraulta.pdf
ISBN
4185895719789

OPIS

Ten pięknie ilustrowany zbiór baśniowych opowieści wprowadzi najmłodszych w świat niezwykłych bohaterów. Dzieci poznają losy Kopciuszka, Śpiącej Królewny, Czerwonego Kapturka, sprytnego Kota w Butach, dziewczyny zwanej Oślą Skórką oraz pewnego szlachcica o sinoniebieskiej brodzie.

Perraulta w szkole. Wybór zawiera najwartościowsze baśnie... Księgarnia Internetowa Warszawa - tanie podręczniki do szkoły nowe i używane w najniższych cenach.

Również Pierre de Villiers w krytycznych dialogach o baśniach (Entretiens sur les contes de fées, 1699) sugeruje, że Charles Perrault miał co najmniej współudział w powstaniu Histoires ou contes. Piękne baśnie Perraulta (Eric Puybaret Ilustr). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Kup teraz na Allegro.pl za 19,99 zł - PIĘKNE BAŚNIE PERRAULTA zbiór baśni Olesiejuk z miasta Piastów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI