Fascynująca technika. Komputery i programowanie

Fascynująca technika. Komputery i programowanie - Anna Claybourne | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Claybourne
WYMIAR
10,41 MB
NAZWA PLIKU
Fascynująca technika. Komputery i programowanie.pdf
ISBN
5291448220614

OPIS

Komputery towarzyszą dzieciom już od najmłodszych lat. Ta książka w prosty sposób wyjaśni młodym czytelnikom, jak one działają i skąd wiedzą, co mają robić, oraz zapozna ich z historią tych skomplikowanych maszyn. Komputerowe ciekawostki, zadania, zagadki i labirynty przybliżą im podstawy informatyki i pozwolą postawić pierwszy krok w dziedzinie programowania. Dodatkowo znajdą w niej ponad 300 naklejek do stworzenia własnych postaci komputerowych oraz wirtualnego świata.

Komputerowe ciekawostki, zadania, zagadki i labirynty przybliżą im podstawy informatyki i pozwolą postawić pierwszy krok w dziedzinie programowania. Komputery towarzyszą dzieciom już od najmłodszych lat.Ta książka w prosty sposób wyjaśni młodym czytelnikom, jak one działają i skąd wiedzą, co mają robić, oraz zapozna ich z historią tych skomplikowanych maszyn.Komputerowe ciekawostki, zad Książka w kategorii Literatura. 48 stron.

Komputery i programowanie - Komputery towarzyszą dzieciom już od najmłodszych lat. Ta książka w prosty sposób wyjaśni młodym czytelnikom, jak one działają i skąd wiedzą, co mają robić, oraz zapozna ich z historią tych skomplikowanych...

POWIĄZANE KSIĄŻKI