Rysuję codziennie

Rysuję codziennie - Anna Wiśniewska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
8,10 MB
NAZWA PLIKU
Rysuję codziennie.pdf
ISBN
2235146796999

OPIS

Ta książka powstała z myślą o wszystkich tych, którzy lubią rysować lub chcą się nauczyć rysować postaci, przedmioty i zwierzęta. Zawiera 366 rysunków i instrukcje, jak je wykonać krok po kroku. Rozwija kreatywność, talent i wyobraźnię. Wystarczy chwycić za kredki i oddać się twórczej pasji!

Wystarczy chwycić Rysuję codziennie - opis produktu: Ta książka powstała z myślą o wszystkich tych, którzy lubią rysować lub chcą się nauczyć rysować postaci, przedmioty i zwierzęta. Zawiera 366 rysunków i instrukcje, jak je wykonać krok po kroku.

Księgarnia internetowa merlin.pl Ta książka powstała z myślą o wszystkich tych, którzy lubią rysować lub chcą się nauczyć rysować postaci, przedmioty i zwierzęta. Zawiera 366 rysunków i instrukcje, jak je wykonać krok po kroku. Rysuję codziennie - Joanna Babula , Anna Wiśniewska - opis książki: Ta książka powstała z myślą o wszystkich tych, którzy lubią rysować lub chcą się nauczyć rysować postaci, przedmioty i zwierzęta.

POWIĄZANE KSIĄŻKI