Rodzinne Potyczki. Niech Żyje Rodzina!

Rodzinne Potyczki. Niech Żyje Rodzina! - Marguerite S. | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marguerite S.
WYMIAR
11,10 MB
NAZWA PLIKU
Rodzinne Potyczki. Niech Żyje Rodzina!.pdf
ISBN
7960768556424

OPIS

Dzięki tej oryginalnej, pełnej humoru książce cała rodzina będzie miała wspaniałą zabawę.Możecie zasiąść do niej jeden na jednego, ale im więcej osób, tym lepiej.Dzieci na lewo, starsi na prawo!Przekonajcie się, kto lepiej, szybciej lub skuteczniej poradzi sobie z każdym z wyzwań. Czekają na was labirynty, szarady, wykreślanki, skojarzenia, bitwy morskie… wszystkie zadania są zwariowane, jedne bardziej od drugich. Niech zwyciężą najlepsi, ale pamiętajcie: głównym celem jest… gra i świetna zabawa!

Możecie zasiąść do niej jeden na jednego, ale im więcej osób, tym lepiej.Dzieci na lewo, starsi na... Książki - Dla dzieci i młodzieży - Książeczki edukacyjne - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Inbook.pl Rodzinne Potyczki.

z o.o.. Dzięki tej oryginalnej, pełnej humoru książce cała rodzina będzie miała wspaniałą zabawę. Możecie zasiąść do niej jeden na jednego, ale im więcej osób, tym Podane ceny są cenami brutto.

POWIĄZANE KSIĄŻKI