Pamiątka Komunii Świętej

Pamiątka Komunii Świętej - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,33 MB
NAZWA PLIKU
Pamiątka Komunii Świętej.pdf
ISBN
5825913977848

OPIS

W tym eleganckim albumie będzie można uwiecznić wszystkie ważne informacje związane z przystąpieniem dziecka do Pierwszej Komunii Świętej. Pamiątkowe zdjęcia i okolicznościowe wpisy pozwolą zachować w pamięci ten wyjątkowy dzień.

Dodatkowo wzbogacona jest o słowa papieża Jana Pawła II oraz wiersze. Wartość pamiątki komunii świętej wyceniamy nie tylko wagą kruszcu, ale bierzemy pod uwagę również jej wartość duchową i emocjonalną. Po za tym możemy śmiało powiedzieć, że pamiątka pierwszej komunii to nasza specjalność. Szukasz niepowtarzalnej pamiątki na Komunię dla dziecka? Sprawdź naszą wyjątkową ofertę, w której znajdziesz stylowe obrazki srebrne, eleganckie srebrne ramki.

Warto uczcić ten dzień wręczając prezent dla dziecka z szerokiej gamy propozycji jakie znajdziesz w kolekcjach dziecięcej biżuterii oraz zegarków dla dzieci przygotowanych na ten szczególny moment przez Apart. Medaliki i krzyżyki na pierwszą komunię świętą Obraz srebrny na Pamiątkę I Komunii Świętej Dziewczynka 6342/3AW .

POWIĄZANE KSIĄŻKI