Mój atlas Ludzkie ciało

Mój atlas Ludzkie ciało - dr Alejo Rodriguez-Vida | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
dr Alejo Rodriguez-Vida
WYMIAR
11,30 MB
NAZWA PLIKU
Mój atlas Ludzkie ciało.pdf
ISBN
6086787759228

OPIS

Wyrusz w niezwykłą podróż i poznaj tajemnice ludzkiego ciała! Zamieszczone tu informacje, ciekawie opracowane ilustracje i zabawne obrazki ułatwią ci przyswojenie wielu nowych pojęć. Dowiesz się, jak funkcjonuje nasz organizm, jak broni się przed chorobami i jak się rozwija. Naklejki zapewnią świetną zabawę! Będziesz mógł uzupełnić nimi dołączony do książki plakat. Przygotuj się na wspaniałą przygodę!

Dowiesz się, jak funkcjonuje nasz organizm, jak broni się przed chorobami i jak się rozwija. Naklejki zapewnią świetną zabawę! Będziesz mógł uzupełnić nimi dołączony do książki plakat.... Książka Mój pierwszy atlas anatomiczny Ludzkie ciało już za 35,99zł i wysyłką od 0zł Informacje o MÓJ PIERWSZY ATLAS ANATOMICZNY.

Przeczytaj recenzję Mój pierwszy atlas anatomiczny. Ludzkie ciało.

POWIĄZANE KSIĄŻKI