Podróż Ekspresem Odkrywcy

Podróż Ekspresem Odkrywcy - Emily Hawkins | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emily Hawkins
WYMIAR
10,48 MB
NAZWA PLIKU
Podróż Ekspresem Odkrywcy.pdf
ISBN
8401777818193

OPIS

Witaj na pokładzie Ekspresu Odkrywcy!Za chwilę wybierzesz się w niezwykłą podróż do przeszłości, gdzie na rozwiązanie czeka nie lada łamigłówka...Pomóż załodze Ekspresu Odkrywcy rozszyfrować zagadki i wyjaśnić, co się stało z zaginionym profesorem.Dowiedz się, co skrywa ponad 50 okienek i podążaj śladami wielkich wynalazców. Poznaj historię niezwykłych maszyn: od lokomotyw, samolotów i samochodów aż po łodzie podwodne i balony.Czeka cię fascynująca podróż przez kontynenty i wieki!

- ISBN: 978-83-2747-151-2 Podróż Ekspresem Odkrywcy - Emily Hawkins, Adams Tom. Podręczniki, Edukacja przedszkolna.

Jej wymiary to 250x310. Oprawa jest twarda. Pomóż załodze Ekspresu Odkrywcy rozszyfrować zagadki Podróż Ekspresem Odkrywcy - opinie, cena - MediaMarkt.pl Wykorzystujemy pliki Cookies do celów statystycznych, analitycznych, personalizacji przedstawianych ofert oraz celów związanych z bezpieczeństwem naszego sklepu, aby zapewnić przyjemne wrażenia podczas przeglądania naszego ... Witaj na pokładzie Ekspresu Odkrywcy!Za chwilę wybierzesz się w niezwykłą podróż do przeszłości, gdzie na rozwiązanie czeka nie lada łamigłówka...Pomóż załodze Ekspresu Odkrywcy rozszyfrować ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI