Wiosenne zadania do kolorowania

Wiosenne zadania do kolorowania - Beata Białogłowska-Piwko | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beata Białogłowska-Piwko
WYMIAR
11,39 MB
NAZWA PLIKU
Wiosenne zadania do kolorowania.pdf
ISBN
5194966662373

OPIS

W książce dzieci znajdą ponad 400 zadań, które umilą oczekiwanie na ciepłe wiosenne dni. Zbiór zawiera zagadki, kolorowanki, łamigłówki, labirynty, wykreślanki, szlaczki i inne ciekawe zadania, które mają wiele edukacyjnych walorów – uczą logicznego myślenia i kształtują spostrzegawczość najmłodszych czytelników. Na końcu książki umieszczono rozwiązania.

Data zakończenia 2018-01-12 - cena 15,71 zł W książce dzieci znajdą ponad 400 zadań, które umilą oczekiwanie na ciepłe wiosenne dni. Zbiór zawiera zagadki, kolorowanki, łamigłówki, labirynty, wykreślanki, szlaczki i inne ciekawe zadania, które mają wiele edukacyjnych walorów - ucz Opis: Wiosenne zadania do kolorowania - Beata Białogłowska-Piwko.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Wiosenne zadania do kolorowania. Wysyłamy w 24h - to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. W książce dzieci znajdą ponad 400 zadań, które umilą oczekiwanie na ciepłe wiosenne dni.

POWIĄZANE KSIĄŻKI