Pierwsze kroki: Rysunek

Pierwsze kroki: Rysunek - Alain Picard | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alain Picard
WYMIAR
5,11 MB
NAZWA PLIKU
Pierwsze kroki: Rysunek.pdf
ISBN
1429620283606

OPIS

Ta książka to wszechstronny kurs rysowania przygotowany z myślą o początkujących artystach.Autor Alain Picard w przystępny sposób przedstawia podstawy i główne zagadnienia tej dziedziny sztuki. Dzięki naciskowi zarówno na teorię, jak i praktykę pokazuje, jak wykorzystywać nowe umiejętności do realizacji własnych wizji artystycznych, omawia podstawowe materiały i narzędzia wykorzystywane przez rysowników, przybliża wiedzę na temat perspektywy, faktury i kompozycji.To doskonała pozycja dla osób, które chcą nauczyć się rysować.

Dodaj go jako pierwszy! Aby dodawać komentarze musisz się zalogowa ... Program Baltie to przyjazne i proste środowisko do nauki programowania, które nauczy Cię twórczego myślenia i rozwinie kreatywność. Dzięki nauce podstaw Balt... Pierwsze kroki Rysunek Okno tworzenia nowego komponentu Aby dodać nowy komponent, w bieżącym złożeniu należy wybrać z panelu zespołu polecenie Utwórz komponent.

Używany - dobry. Książka "Pierwsze kroki: Rysunek" Alain Picard nie ma jeszcze dodanej recenzji. Informacje o wydawnictwie Olesiejuk.

POWIĄZANE KSIĄŻKI