Pierwsze kroki: Pastele

Pierwsze kroki: Pastele - Paul Pigram | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paul Pigram
WYMIAR
7,76 MB
NAZWA PLIKU
Pierwsze kroki: Pastele.pdf
ISBN
9756900193971

OPIS

Dzięki tej książce dowiesz się, jak wybierać odpowiedni papier, kredki i kolory, poznasz też główne techniki, takie jak mieszanie kolorów i cieniowanie.Dzięki poradom Paula Pigrama malowanie pastelami stanie się proste i łatwe. Wspaniałe ilustracje pomogą zrozumieć, jak teoretyczne wskazówki zastosować w praktyce.Pozwól, by ta książka stała się twoim przewodnikiem na początku artystycznej przygody z pastelami.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Pierwsze kroki: Pastele (okładka miękka) Znasz ten produkt? Podziel się opinią i zgarnij 100 zł! ... Pierwsze kroki: Pastele Paul Pigram ⇨ kup w CzaryMary.pl Przeczytaj opis ⇨ Towar z kategorii OUTLET.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Pierwsze kroki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI