Dźwiękowe opowiastki. Przyjaciółki królewny Różyczki

Dźwiękowe opowiastki. Przyjaciółki królewny Różyczki - Anna Wiśniewska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
9,97 MB
NAZWA PLIKU
Dźwiękowe opowiastki. Przyjaciółki królewny Różyczki.pdf
ISBN
9623978612315

OPIS

Seria „Dźwiękowe opowiastki” skierowana jest do dzieci od 3 roku życia. Słuchając zabawnych historyjek, dzieci mogą naciskać na guziki z panela dźwiękowego, by usłyszeć dźwięki korespondujące z treścią opowiadania.W serii znajdują się historyjki o detektywie Azorze, pechowej budowie, zwierzętach z zoo, tarapatach pewnego samochodu, leśnej wycieczce przedszkolaków, poszukiwaniu przyjaciółek przez królewnę Różyczkę czy śpiącej królewnie.

| | KSIĄŻKI \ Dla dzieci i młodzieży \ Dla najmłodszych \ Czytaj i Słuchaj | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek Ołówki, gumki i temperówki. Bloki i papiery kolorowe.

Przyjaciółki królewny Różyczki Autor: praca zbiorowa Wydawnictwo: OLESIEJUK ISBN: 9788327461292 Rok wydania: 2017 Ilość stron: 12 Format: 20 x 22,5 cm Oprawa: OT Seria „Dźwiękowe opowiastki" skierowana jest do dzieci od 3 roku życia. Słuchając zabawnych historyjek, dzieci mogą naciskać na guziki z panela dźwiękowego, by usłyszeć dźwięki korespondujące z treścią opowiadania.W serii znajdują się historyjki o detektywie Azorze, pechowej budowie, zwierzętach z zoo, tarapatach pewnego samochodu, leśnej wycieczce przedszkolaków ... Dźwiękowe opowiastki Przyjaciółki Królewny Rózyczki .

POWIĄZANE KSIĄŻKI