100 łatwych sposobów... Jak zarządzać czasem

100 łatwych sposobów... Jak zarządzać czasem - Oliver Luke Delorie | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Oliver Luke Delorie
WYMIAR
8,4 MB
NAZWA PLIKU
100 łatwych sposobów... Jak zarządzać czasem.pdf
ISBN
8769919542615

OPIS

W tej książce znajdziesz krótkie, proste i łatwe do zastosowania metody, które pomogą ci zrozumieć, co i jak powinieneś robić, by mądrzej i szybciej zarządzać swoim czasem.Nauczysz się, jak odróżniać sprawy ważne od nieważnych.Zrozumiesz, co warto zrobić natychmiast, a co można odłożyć na później.Dowiesz się, jak odmawiać robienia tego, co cię nadmiernie obciąża.Odkryjesz, że inni ludzie mogą ofiarować ci własny czas.Ta książka Cię zainspiruje i zmotywuje.Nawet jeśli zazwyczaj nie czytujesz poradników, bo są zbyt obszerne, tym razem koniecznie zrób wyjątek!

Dowiesz się, jak odmawiać robienia tego, co cię nadmiernie ... 100 łatwych sposobów... Jak zarządzać czasem Oliver Luke Delorie W tej książce znajdziesz krótkie, proste i łatwe do zastosowania metody, które pomogą ci zrozumieć, co i jak powinieneś robić, by mądrzej i szybciej zarządzać swoim czasem.

Nauczysz się, jak odróżniać sprawy ważne od ... Poradnik dostępny dla 100 Łatwych Sposobów Jak Zarządzać Czasem Delorie Oliver Luke - sprawdź opinie i opis produktu. Zobacz inne Poradniki psychologiczne, najtańsze i najlepsze oferty. 100 łatwych sposobów...

POWIĄZANE KSIĄŻKI