Niesamowita podróż do świata zwierząt

Niesamowita podróż do świata zwierząt - Anna Claybourne | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Claybourne
WYMIAR
9,48 MB
NAZWA PLIKU
Niesamowita podróż do świata zwierząt.pdf
ISBN
1205526188448

OPIS

Na Ziemi żyje ponad osiem milionów gatunków zwierząt – od malutkich kolibrów po ogromne płetwale błękitne. Wybierz się w podróż dookoła świata. Poznaj fakty o fascynujących stworzeniach, które zamieszkują wszystkie zakątki naszej planety, od wilgotnych lasów równikowych po strefy podbiegunowe i pustynie. Rozwiąż łamigłówki, pokonaj labirynty, sprawdź swoją wiedzę, odpowiadając na pytania, i weź udział w eksperymentach!Rozpocznij podróż już teraz!

Wspieraj księgarnie kameralne. Niesamowita podróż do świata zwierząt. Dostępność: wysyłka w 24h Kod Produktu: 9788327470485.

Wybierz się w podróż dookoła świata. Poznaj fakty o fascynujących stworzeniach, które zamieszkują wszystkie zakątki naszej planety, od wilgotnych lasów... Na Ziemi żyje ponad osiem milionów gatunków zwierząt - od malutkich kolibrów po ogromne płetwale błękitne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI