Labirynty. 30 fascynujących łamigłówek

Labirynty. 30 fascynujących łamigłówek - Dr Gareth Moore | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dr Gareth Moore
WYMIAR
9,84 MB
NAZWA PLIKU
Labirynty. 30 fascynujących łamigłówek.pdf
ISBN
3559155842901

OPIS

Książka Garetha Moore’a – autora ponad 50 publikacji z łamigłówkami i różnego rodzaju zadaniami pozwalającymi ćwiczyć umysł zarówno dzieciom, jak i dorosłym – to prawdziwy sprawdzian spostrzegawczości.Znalazło się w niej 30 fascynujących labiryntów – zaskakujących kształtami, pełnych wymyślnych pułapek, testujących wzrok i umysł. Warto podjąć wyzwanie i udowodnić, że z każdej plątaniny korytarzy można wyjść!

30 fascynujących łamigłówek - opis wydawcy. Książka Garetha Moorea - autora ponad 50 publikacji z łamigłówkami i różnego rodzaju zadaniami pozwalającymi ćwiczyć umysł zarówno dzieciom, jak i dorosłym - to prawdziwy sprawdzian spostrzegawczości. Informacje o LABIRYNTY.

Katalog tematyczny -> Dla dzieci -> Łamigłówki Znalazło się w niej 30 fascynujących labiryntów - zaskakujących kształtami, pełnych wymyślnych pułapek, testujących wzrok i umysł. Warto podjąć wyzwanie i udowodnić, że z każdej plątaniny korytarzy można wyjść! ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI