Fajna matma. Szkoła Czarnoksiężników

Fajna matma. Szkoła Czarnoksiężników - Linda Bertola | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Linda Bertola
WYMIAR
9,72 MB
NAZWA PLIKU
Fajna matma. Szkoła Czarnoksiężników.pdf
ISBN
1218674364706

OPIS

Możesz uczyć się matematyki, jednocześnie się bawiąc!Seria książek Fajna matma prezentuje ciekawe metody poznawania świata liczb, których celem jest wyrobienie w dzieciach pozytywnego nastawienia do matematyki.Według przeprowadzonych ostatnio badań pedagogicznych, długotrwała motywacja do nauki wiąże się z przyjemnością, która towarzyszy uczeniu się, co prezentujemy w tej książce.

Szkoła Czarnoksiężników w cenie 4.50 zł. Dostarczamy produkty w . Opis: Fajna matma Szkoła czarodziejów - Bertola Linda.

Szkoła Czarnoksiężników (Agnese Baruzzi). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Fajna matma czI by Kusiątka - czerwca 02, 2018 Wakacje nadciągają.

POWIĄZANE KSIĄŻKI