Urodziny dziś masz!

Urodziny dziś masz! - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,20 MB
NAZWA PLIKU
Urodziny dziś masz!.pdf
ISBN
8973929173706

OPIS

Zaraz rozpocznie się wspaniałe przyjęcie urodzinowe. Dołącz do gości i dobrze się baw. Ta pięknie ilustrowana książeczka dźwiękowa to idealny prezent urodzinowy. Naciśnij przycisk i posłuchaj znanej melodii!

Niezależnie od tego, czy piszesz słowa na urodziny na torcie, czy pięknie robisz kartkę urodzinową, to zależy od Ciebie. Dostojny Jubilacie dziś masz urodziny Z tej właśnie okazji życzenia złożymy A że siedemdziesiąt wiosen już nabiło Życzyć stu lat życia za mało by było Więc Jubilatowi życzymy radości I długich lat życia tylko w obfitości . Urodziny dziś Hebana świętujemy już od rana 🤩 Nasz Hebanku ukochany osiemnaście lat już masz, choć na tyle nie wyglądasz 😍 Arab z Ciebie miły, zdrowy, kasztan piękny pokazowy 🐎 Nie za duży nie za mały, do wszystkiego doskonały 👍 Wielbicieli wielu masz ale jesteś tylko nasz ️ Mamy szczęście, że Cię mamy i nikomu nie oddamy ☝️ Żyj nam zdrowo drugie tyle i ... Urodziny dziś masz Ty! Więc przesyłam ci życzenia: zdrowia, szczęścia, pomyślności oby nie zabrakło gości! Za życzenia nie potrzeba ani wody ani chleba. Serduszko mi mocno puka bo wymyślić życzenia to wielka sztuka. Bo przyjaciół masz zaradnych.

Dołącz do gości i dobrze się baw. Ta pięknie ilustrowana książeczka dźwiękowa to idealny prezent urodzinowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI