Ośla Skórka. Mała królewna

Ośla Skórka. Mała królewna - Emilie Beaumont | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emilie Beaumont
WYMIAR
12,78 MB
NAZWA PLIKU
Ośla Skórka. Mała królewna.pdf
ISBN
8458396935315

OPIS

Był sobie kiedyś potężny król, który żył szczęśliwie u boku ukochanej żony. Królowa miała z pierwszego małżeństwa córkę, śliczną księżniczkę. Niczego im nie brakowało, tym bardziej że w królewskich stajniach był osioł, który każdego ranka zostawiał na ściółce złote monety. Wkrótce jednak wszystko się zmieniło…Przeczytaj pięknie ilustrowaną opowieść o Małej królewnie, a potem odpowiedz na jej pytania. Na końcu książeczki znajdziesz również miejsce na wklejenie swojej fotografii – teraz i Ty możesz zamienić się w Oślą Skórkę!W tej serii: Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Śpiąca królewna, Roszpunka, Ośla Skórka, Księżniczka na ziarnku grochu.

W dalekim kraju, pośród ośnieżonych gór; stał wspaniały zamek. Mieszkali w nim król i królowa wraz z synem, którego kochali całym sercem.

Olesiejuk Książki - Dla dzieci i młodzieży - Książeczki dla maluszków - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej ... Był sobie kiedyś potężny król, który żył szczęśliwie u boku ukochanej żony. Królowa miała z pierwszego małżeństwa córkę, śliczną księżniczkę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI