Od kropki do kropki: Dzikie zwierzęta

Od kropki do kropki: Dzikie zwierzęta - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,68 MB
NAZWA PLIKU
Od kropki do kropki: Dzikie zwierzęta.pdf
ISBN
2363284280134

OPIS

Dzięki tej serii łatwo i szybko narysujesz wiele zwierząt – i te mieszkające na wsi, i te żyjące w morskich odmętach, i te polujące na sawannie. Przekonaj się, jakie to proste! Połącz kolejne kropki i pokoloruj obrazek. Rysuj, koloruj i dobrze się baw!

Tytuły w serii: Zabawne zwierzątka, Leśne zwierzątka, Dzikie zwierzątka, Wiejskie zwierzątka, Na stadionie, Wśród piłkarzy, Wśród kibiców, Pojazdy. Sprawdź niskie ceny i kup Od kropki do kropki. Dzikie zwierzątka w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Seria Od kropki do kropki zapewni miłe spędzenie czasu podczas tworzenia rysunków przez łączenie kolejnych punktów i kolorowanie powstałych w ten sposób obrazków.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > KsiążkaOd kropki do kropki Dzikie zwierzątka ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN . Informacja o cookies.

POWIĄZANE KSIĄŻKI