Mother&Baby. Rozwój niemowlęcia. Informacje i fachowe porady

Mother&Baby. Rozwój niemowlęcia. Informacje i fachowe porady - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,30 MB
NAZWA PLIKU
Mother&Baby. Rozwój niemowlęcia. Informacje i fachowe porady.pdf
ISBN
3569606669519

OPIS

Powrót do domu z maluszkiem to cudowne uczucie, zwłaszcza po tylu miesiącach oczekiwania na tego wyjątkowego przybysza. Pierwszy rok życia dziecka jest bardzo ważnym okresem w jego rozwoju – począwszy od nauki raczkowania, przez ząbkowanie, po kształtowanie się charakteru. W tym czasie powinnaś zadbać zarówno o własne samopoczucie, jak i o dobro maleństwa.Ilość sprzecznych rad i informacji na ten temat może onieśmielać, ale teraz możesz odetchnąć z ulgą, zdając się na doświadczenie i fachową wiedzę zespołu redakcji brytyjskiego magazynu Mother&Baby oraz specjalistów z wielu dziedzin – lekarza rodzinnego, dietetyczki, konsultantki do spraw niemowlęcego snu, czy eksperta od rozwoju dziecięcego i rodzicielstwa.

Ilość sprzecznych rad i informacji na ten temat faktycznie onieśmiela, ale teraz... - ISBN: 978-83-2745-958-9 15 zł: Mother&Baby.

Pseudonim. Mother & Baby. Rozwój niemowlęcia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI