Fajna matma. Zaczarowany las

Fajna matma. Zaczarowany las - Linda Bertola | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Linda Bertola
WYMIAR
9,62 MB
NAZWA PLIKU
Fajna matma. Zaczarowany las.pdf
ISBN
8484690383887

OPIS

Możesz uczyć się matematyki, jednocześnie się bawiąc!Seria książek Fajna matma prezentuje ciekawe metody poznawania świata liczb, których celem jest wyrobienie w dzieciach pozytywnego nastawienia do matematyki.Według przeprowadzonych ostatnio badań pedagogicznych, długotrwała motywacja do nauki wiąże się z przyjemnością, która towarzyszy uczeniu się, co prezentujemy w tej książce.

Zaczarowany las pochodzi z wydawnictwa Olesiejuk. Autorami książki są Agnese Baruzzi, Linda Bertola. Fajna matma Zaczarowany l...

W latach 30. ubiegłego wieku szwajcarski pisarz Robert Crottet, cierpiący wówczas na gruźlicę, zaczął śnić o jasnookich stworzeniach przemawiających do niego z odległych lasów w północnej Finlandii. To plemko jest na serio bardzo fajne, i każdej zabłąkanej myszce polecam tam wstąpić :) Dernière modification le 1500078420000. Zaczarowany Las (ang.

POWIĄZANE KSIĄŻKI