Rysunek dla początkujących

Rysunek dla początkujących - Jennifer Sanderson | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jennifer Sanderson
WYMIAR
11,64 MB
NAZWA PLIKU
Rysunek dla początkujących.pdf
ISBN
9070375955449

OPIS

W tym pięknie wydanym zestawie znajdziesz książkę z wszechstronnym i wyczerpującym wprowadzeniem do sztuki rysunku. Zapoznasz się z najważniejszymi materiałami i przyborami, poznasz podstawowe techniki, a następnie przystąpisz do rysowania samodzielnie i krok po kroku rozwiniesz swoje umiejętności. Narysujesz zapierające dech w piersiach pejzaże, portrety – i nie tylko!W zestawie znajdują się też ołówki (grafitowe i węglowe), dzięki którym od razu przystąpisz do pracy!

Ćwicz dużo nudnych, ale rozwijających rzeczy. Przejdź kurs rysunku online.

Autor: Jennifer Sanderson; Kategorie: Książki / dla dzieci / gry i zabawy / zestawy kreatywne Książki / poradniki / hobby; "Rysunek dla początkujących" to profesjonalny zestaw dla wszystkich, którzy pragną nauczyć się rysować. Stwórz samodzielnie portret bliskiej osoby, narysuj pejzaż zapamiętany z wakacji oraz wszystko, co tylko przyjdzie Ci do głowy! Rysowanie - każdy kiedyś robił to z większym lub mniejszym zapałem. Sketching dla początkujących Wcześniej sketching zajmował minimum czasu, a sam rysunek przekazywał jakiś pomysł lub odczucie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI