Psy do kolorowania - z kredkami poznajemy psy duże i małe

Psy do kolorowania - z kredkami poznajemy psy duże i małe - Krzysztof Wiśniewski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Wiśniewski
WYMIAR
6,86 MB
NAZWA PLIKU
Psy do kolorowania - z kredkami poznajemy psy duże i małe.pdf
ISBN
7457082945101

OPIS

Psy towarzyszą ludziom od paru tysięcy lat. To nie tylko nasi najwierniejsi przyjaciele, lecz także nieocenieni pomocnicy. Dzięki tej niezwykle interesującej książce dowiesz się o ich niesamowitych umiejętnościach, poznasz przedstawicieli różnych ras, też tej ulubionej przez królową Anglii Elżbietę II, a nawet weźmiesz udział w zabawie pewnego psiaka. Pokoloruj je wszystkie!

Dzięki tej niezwykle interesującej książce dowiesz się o ich niesamowitych umiejętnościach, poznasz przedstawicieli różnych ras, też tej ulubionej przez królową Anglii ... Psy towarzyszą ludziom od paru tysięcy lat. To nie tylko nasi najwierniejsi przyjaciele, lecz także nieocenieni pomocnicy.

nr kat.: 1366062 RabatoMania! Do -99% taniej! RabatoMania! Do -99% taniej! RabatoMania! -99% na piąty produkt lub-75% na czwarty produkt lub ... Psy do kolorowania - z kredkami poznajemy psy duże i małe ... Książka Psy do kolorowania z kredkami poznajemy psy duże i małe, pochodzi z wydawnictwa Olesiejuk.

POWIĄZANE KSIĄŻKI