Zestaw aktywizujący Moja mała książka Straż pożarna. Czytaj, baw się i ucz

Zestaw aktywizujący Moja mała książka Straż pożarna. Czytaj, baw się i ucz - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,25 MB
NAZWA PLIKU
Zestaw aktywizujący Moja mała książka Straż pożarna. Czytaj, baw się i ucz.pdf
ISBN
4442587162140

OPIS

Witaj w remizie strażackiej!Zestaw aktywizujący zawiera:64-stronicową książeczkę, która opisuje pracę strażaków,3 drewniane pojazdy strażackie ,Elementy z kartonu rozwijające wyobraźnię dziecka,16 części tworzących planszę o wymiarach 420x420 mm,PudełkoPrzeczytaj książeczkę i stwórz własną remizę. Zestaw zapewni małym strażakom wspaniałą zabawę!

Okładka twarda Rok wydania 2019 Przedział wiekowy Zestaw aktywizujący Straż pożarna . ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Witaj w remizie strażackiej! Zestaw aktywizujący zawiera: 64-stronicową książeczkę, która opisuje pracę strażaków, 3 drewniane pojazdy strażackie , Elementy z kartonu rozwijające wyobraźnię dziecka, 16 części tworzących planszę o wymiarach 420x420 mm, Pudełko Przeczytaj książeczkę i stwórz własną remizę.

Sprawdź naszą ofertę! Zestaw aktywizujący Straż pożarna Witaj w remizie strażackiej! Zestaw aktywizujący zawiera: 64-stronicową książeczkę, która opisuje pracę strażaków, 3 drewniane pojazdy strażackie , Elementy z kartonu rozwijające wyobraźnię dziecka, 16 części tworzących planszę o wymiarach 420x420 mm, Pudełko Przeczytaj książeczkę i ... ZESTAW STRAŻ POŻARNA 1:64 | AbiSystem. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Chcesz się dowiedzieć, jak wygląda praca strażaka i co znajduje się w wozie strażackim? A dodatkowo lubisz rysować, przyklejać i projektować? Książka, którą trzymasz w ręku, to propozycja, przygotowana specjalnie dla Ciebie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI