Zestaw aktywizujący Moja mała książka Plac budowy. Czytaj, baw się i ucz

Zestaw aktywizujący Moja mała książka Plac budowy. Czytaj, baw się i ucz - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,46 MB
NAZWA PLIKU
Zestaw aktywizujący Moja mała książka Plac budowy. Czytaj, baw się i ucz.pdf
ISBN
6784985817311

OPIS

Witaj na budowie!Dźwigi, spychacze i wywrotki ciężko pracują na placu budowy. Potrzebna im będzie twoja pomoc, aby powstała zaprojektowana budowla.Zestaw aktywizujący zawiera:64-stronicową książeczkę, która opisuje pracę na budowie,2 drewniane pojazdy,Elementy z kartonu rozwijające wyobraźnię dziecka,16 części tworzących planszę o wymiarach 420x420 mm,PudełkoPrzeczytaj książeczkę i stwórz własny plac budowy - złóż planszę i ustaw na niej figurki robotników, maszyny oraz pojazdy. Zestaw zapewni małym budowniczym wspaniałą zabawę!

Potrzebna im będzie twoja pomoc, aby powstała zaprojektowana budowla.Zestaw aktywizujący zawiera:64-stronicową książeczkę, która opisuje pracę na budowie,2 drewniane pojazdy,Elementy... Witaj na budowie! Dźwigi, spychacze i wywrotki ciężko pracują na placu budowy. Potrzebna im będzie twoja pomoc, aby powstała zaprojektowana budowla.

Potrzebna im będzie twoja pomoc, aby powstała zaprojektowana budowla.Zestaw aktywizujący zawiera:64-stronicową książeczkę, która opisuje pracę na budowie,2 drewniane pojazdy,Elementy z kartonu rozwijające wyobraźnię dziecka,16 części tworzących planszę o wymiarach 420x420 ... Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach"). Zestaw Aktywizujący Tor Wyścigowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI