Ilustrowana historia świata

Ilustrowana historia świata - Neil Morris | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Neil Morris
WYMIAR
4,47 MB
NAZWA PLIKU
Ilustrowana historia świata.pdf
ISBN
4308551283615

OPIS

Książka w niezwykle sugestywny sposób przedstawia historię naszego globu, od Wielkiego Wybuchu do początków XXI wieku. Czytelnik znajdzie tu bogate dzieje nie tylko Europy czy Ameryki, lecz także Azji i Afryki. Całość została wzbogacona mapami poszczególnych regionów świata, diagramami tematycznymi i ponad 2000 starannie dobranych ilustracji, które przybliżają ważne wydarzenia – także w sztuce – przełomowe wynalazki, a przede wszystkim ludzi działających w poszczególnych epokach.

Szczegóły . Tytuł oryginału: Illustrated History of the World Data wydania: ... Ilustrowana historia świata Historia cen dostępna jest po zalogowaniu się.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > ong7CJv29AUQ9Zi1-wM Tanie książki - Twoja księgarnia internetowa. Ilustrowana historia militarna świata - opis produktu: Książka ta to przewodnik po tysiącach wojen i kampanii, stoczonych przez ludzkość od czasu, gdy pojawiło się pismo, po biografiach władców i dowódców, którzy je prowadzili, a także po rodzajach broni, jakich używały wojska. Informacje o ILUSTROWANA HISTORIA ŚWIATA - 8169888762 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-03-11 - cena 28,88 zł Ilustrowana historia świata." Dzieci dowiedzą się o wielkich władcach, żołnierzach, myślicielach, artystach oraz wynalazcach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI