Akwarela dla początkujących

Akwarela dla początkujących - Jennifer Sanderson | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jennifer Sanderson
WYMIAR
7,53 MB
NAZWA PLIKU
Akwarela dla początkujących.pdf
ISBN
3565668539539

OPIS

W tym pięknie wydanym zestawie znajdziesz książkę z wszechstronnym i wyczerpującym wprowadzeniem do malarstwa akwarelowego. Dowiesz się, jakie przybory i materiały powinieneś zgromadzić, by opanować podstawowe techniki posługiwania się farbami wodnymi.Dzięki przedstawionym tu poradom i informacjom zaczniesz tworzyć zwiewne krajobrazy, delikatne portrety i wspaniałe martwe natury.Obudź w sobie artystę i zacznij czerpać radość z malowania akwarelami!W zestawie: książka, 4 farby wodne, 2 pędzle

Organizuję warsztaty stacjonarne dla początkujących (dzieci i dorosłych) z malowania akwarelami. Do tej pory warsztaty odbywały się w dużych miastach Polski: Warszawa, Kraków, Białystok (gdzie mieszkam).Jednak, nie mogę dojechać wszędzie.

Format: 21x26 cm Rok wydania: 2017 Oprawa: pudełko Stron: 128 ISBN: 9788327457660 EAN: 9788327457660 W tym pięknie wydanym zestawie znajdziesz książkę z wszechstronnym i wyczerpującym wprowadzeniem do malarstwa akwarelowego. Akwarela dla początkujących. Jeśli pragniesz malować akwarelą, pomoże ci w tym ta książka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI