Zestaw aktywizujący Moja mała książka Tor wyścigowy. Czytaj, baw się i ucz

Zestaw aktywizujący Moja mała książka Tor wyścigowy. Czytaj, baw się i ucz - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,1 MB
NAZWA PLIKU
Zestaw aktywizujący Moja mała książka Tor wyścigowy. Czytaj, baw się i ucz.pdf
ISBN
4724251781582

OPIS

Witaj na torze wyścigowym!Zestaw aktywizujący zawiera:64-stronicową książeczkę, która opisuje wydarzenia na torze wyścigowym,2 drewniane bolidy wyścigowe,Elementy z kartonu rozwijające wyobraźnię dziecka,16 części tworzących planszę o wymiarach 420x420 mm do wykorzystania jako tor wyścigowy,PudełkoPrzeczytaj książeczkę i stwórz własny tor wyścigowy. Zestaw zapewni małym kierowcom wspaniałą zabawę!

Czytaj, baw się i ucz ; Skip to the end of the images gallery. ...

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Zestaw aktywizujący Tor wyścigowy Witaj na torze wyścigowym! Zestaw aktywizujący zawiera: 64-stronicową książeczkę, która opisuje wydarzenia na torze wyścigowym, 2 drewniane bolidy wyścigowe, Elementy z kartonu rozwijające wyobraźnię dziecka, 16 części tworzących planszę o wymiarach 420x420 mm do wykorzystania jako tor ... Książki - empik.com - tysiące książek w niskich cenach! Odbierz bezpłatnie w Empiku. Najnowsze bestsellery, zapowiedzi, recenzje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI