Rozkładanka ze zwierzątkami. Na zakupach

Rozkładanka ze zwierzątkami. Na zakupach - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,23 MB
NAZWA PLIKU
Rozkładanka ze zwierzątkami. Na zakupach.pdf
ISBN
2444954225634

OPIS

Dzięki tym pięknie ilustrowanym książeczkom z rozkładanymi stronami dzieci dowiedzą się, jak maluchy spędzają czas w przedszkolu, jak wygląda wyprawa na zakupy, co można robić na plaży oraz jakie prace są wykonywane w wiejskim gospodarstwie.Rozkładanki ze zwierzątkami: Na zakupach, Na plaży, Na wsi, W przedszkolu.

z o.o.. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Rozkładanka ze zwierzątkami.

książka (książka całokartonowa) 14,40 zł ... Rozkładanka ze zwierzątkami. Na wsi Dzięki tym pięknie ilustrowanym książeczkom z rozkładanymi stronami dzieci dowiedzą się, jak maluchy spędzają czas w przedszkolu, jak wygląda wyprawa na zakupy, co można robić na plaży oraz jakie prace są wykonywane w wiejskim gospodarstwie.W serii R Rozkładanka ze zwierzątkami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI