Ćwicz swój mózg i zostań matematycznym geniuszem

Ćwicz swój mózg i zostań matematycznym geniuszem - dr Mike Goldsmith | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
dr Mike Goldsmith
WYMIAR
5,61 MB
NAZWA PLIKU
Ćwicz swój mózg i zostań matematycznym geniuszem.pdf
ISBN
9871179405198

OPIS

Jeśli chcesz kupić hot doga albo zdążyć na umówione spotkanie z przyjaciółmi, musisz znać się na liczbach.Sprawdź, czy poradzisz sobie z liczbowymi łamigłówkami, logicznymi zagadkami, puzzlami geometrycznymi i zabawnymi ćwiczeniami interaktywnymi, które pobudzą twoje szare komórki.Dowiedz się, jak działa twój niesamowity mózg, i poznaj największe matematyczne umysły w historii – od greckich geeków, takich jak Archimedes, po wsławionych podczas II wojny światowej łamaczy szyfrów, na czele z Alanem Turingiem.Zdaj się na liczby i obudź w sobie geniusza – to twój mózg, więc go rozruszaj!

Choć dziecko bez wątpienia jest geniuszem, jego rodzice starają się, aby oprócz nauki dobrze się bawił. Bardzo sympatyczny chłopak - to co go wyróżniało to, że był urodzonym, matematycznym geniuszem. Strona główna.

Większość z nas próbując rozwiązać jakiś problem Geniusz, z kolei, kiedy napotyka problem zaczyna myśleć produktywnie i szuka nowych rozwiązań. Ilekroć wspomniany wyżej noblista Richard... Czy jesteś matematycznym geniuszem? 2018-03-31 8:00 INO.

POWIĄZANE KSIĄŻKI