Sportfood

Sportfood - Cinzia Trenchi | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cinzia Trenchi
WYMIAR
8,40 MB
NAZWA PLIKU
Sportfood.pdf
ISBN
6086440452647

OPIS

Ta książka została pomyślana jako przewodnik dla wszystkich, którzy kochają aktywność fizyczną i szukają równowagi pomiędzy sportem a odżywianiem. Podane przepisy proponują delikatną równowagę pomiędzy zdrowiem, smakiem i fantazją. Zalecenia dotyczące składników odnoszą się przede wszystkim do wartości pokarmowych, ponieważ to one odróżniają zdrowe jedzenie od niezdrowego.Przepisy ilustrowane są fotografiami oraz informacjami na temat produktów spożywczych i najzdrowszych metod przyrządzania danej potrawy, tak by jednocześnie pięknie i fantazyjnie prezentowała się na stole.

nr kat.: 1359143 RabatoMania! Do -99%! RabatoMania! Do -99%! RabatoMania!-25% na drugi produkt lub -45% na trzeci produkt lub -75% na czwarty produkt lub -99% na piąty produkt! Szczegóły promocji. Opis i specyfikacja; Opinie; Rekomendacje; Opis i specyfikacja; Opinie; Ostatnio oglądane ... Sportfood stanowi zbiór przepisów na posiłki dla osób prowadzących aktywny styl życia.

W naszych zestawach uwzględniamy wszystko co ważne dla chcących odżywiać się optymalnie. Skład zestawu to 20 pysznych i zdrowych soków SPORTFOOD: 4 szt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI