Otwórz okienko. Gospodarstwo i las

Otwórz okienko. Gospodarstwo i las - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,10 MB
NAZWA PLIKU
Otwórz okienko. Gospodarstwo i las.pdf
ISBN
4999032506278

OPIS

Czy lubisz zagadki? Jeśli tak, to ta książka jest dla ciebie. Kto kłusuje po łące? Kto zbiera orzechy na zimę? Poznaj zwierzęta mieszkające w gospodarstwie i w lesie oraz posłuchaj, jak brzmią ich głosy. Przeczytaj rymowaną zagadkę oraz podpowiedzi, rozwiąż łamigłówkę, a potem otwórz okienko i sprawdź odpowiedź.Proste rymowane teksty rozwiną wyobraźnię, pamięć wzrokową i zmysł obserwacji dziecka.

Przeczytaj rymowaną zagadkę oraz podpowiedzi, rozwiąż łamigłówkę, a ... Czy lubisz zagadki? Jeśli tak, to ta książka jest dla ciebie. Kto kłusuje po łące? Kto zbiera orzechy na zimę? Poznaj zwierzęta mieszkające w gospodarstwie i w lesie oraz posłuchaj, jak brzmią ich głosy.

Przeczytaj rymowaną zagadkę oraz podpowiedzi, rozwiąż łamigłówkę, a ... Napisz recenzję o produkcie: Otwórz okienko. Gospodarstwo i las Twoja ocena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI