Moje pierwsze liczby. Książeczka obrazkowa

Moje pierwsze liczby. Książeczka obrazkowa - Anna Wiśniewska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
11,1 MB
NAZWA PLIKU
Moje pierwsze liczby. Książeczka obrazkowa.pdf
ISBN
2100853740363

OPIS

Ta kolorowa obrazkowa matematyka nie tylko zachwyci dzieci barwnymi i zabawnymi ilustracjami. Na pewno zachęci maluchy do matematycznych zabaw – liczenia elementów zbiorów, porównywania ich liczebności, a nawet nauczy podstaw dodawania, co w przyszłości pomoże w nauce szkolnej.

Książeczka obrazkowa Anna Wiśniewska w najniższej cenie z opcją darmowej dostawy nawet w 24h! Informacje o MOJE PIERWSZE LICZBY. KSIĄŻECZKA OBRAZKOWA - 9081569679 w archiwum Allegro.

Ta kolorowa obrazkowa matematyka nie tylko zachwyci dzieci barwnymi i zabawnymi ilustracjami. Na pewno zachęci maluchy do matematycznych zabaw liczenia elementów zbiorów, porównywania ich liczebności, a nawet nauczy podstaw dodawania, co w przyszłości pomoże w nauce szkolnej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI