Bogowie i boginie mitów greckich

Bogowie i boginie mitów greckich - Manuela Adreani (ilustr.) | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Manuela Adreani (ilustr.)
WYMIAR
12,34 MB
NAZWA PLIKU
Bogowie i boginie mitów greckich.pdf
ISBN
9166799442819

OPIS

Starożytni Grecy wierzyli, że światem rządzą potężni bogowie i że ich siedzibą jest góra Olimp, z której szczytu kierują ludzkimi losami. Jednak – mimo swej boskiej natury – przedstawiciele greckiego panteonu mieli więcej wspólnego ze zwykłymi śmiertelnikami, niż może się to na pierwszy rzut oka wydawać. Zaprezentowane w tej książce mity, zilustrowane niezwykłymi rysunkami Manueli Adreani, przeniosą młodych czytelników w fascynujący świat dawnych wierzeń i pozwolą poznać lepiej jego mieszkańców: wszechmocnych, ale i pełnych ludzkich słabości bogów, śmiałych herosów i zadziwiające stworzenia, które mogłyby stać się bohaterami współczesnych opowieści fantasy.

Dawno, dawno temu w starożytnej Grecji na górze Olimp mieszkali bogowie i herosi. Ich liczne przygody dały początek ponadczasowym mitom o kapryśnych bóstwach i odważnych herosach, o ich wspaniałych czynach i ... Jednak - mimo swej boskiej natury - przedstawiciele greckiego Bogowie i boginie mitów greckich - opinie, cena - MediaMarkt.pl Wykorzystujemy pliki Cookies do celów statystycznych, analitycznych, personalizacji przedstawianych ofert oraz celów związanych z bezpieczeństwem naszego sklepu, aby zapewnić przyjemne wrażenia podczas ... Książka Bogowie i Herosi Mitów Greckich autorstwa Casalis Anna, Wolf Tony , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Starożytni Grecy wierzyli, że światem rządzą potężni bogowie i że ich siedzibą jest góra Olimp, z której szczytu kierują ludzkimi losami. Jednak ? mimo swej boskiej natury ? przedstawiciele greckiego panteonu mieli więcej wspólnego ze zwykłymi śmiertelnikami, niż może się to na pierwszy rzut oka wydawać.

POWIĄZANE KSIĄŻKI