Księga dżungli

Księga dżungli - Rudyard Kipling | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rudyard Kipling
WYMIAR
12,46 MB
NAZWA PLIKU
Księga dżungli.pdf
ISBN
5661259115633

OPIS

Klasyka literatury polskiej i światowej w starannym wydaniu z przypisami – to książka, którą warto mieć w swojej domowej biblioteczce i do której warto wracać. Tekst opatrzono wskazówkami interpretacyjnymi i hasłami ułatwiającymi nawigację po książce – dzięki nim łatwo znaleźć potrzebny w trakcie omawiania lektury fragment, zgromadzić materiały do wypracowań i ustnych wypowiedzi, zapamiętać najważniejsze informacje i utrwalić znajomość lektury.

Od pierwszego spotkania swojej nowej wilczej ... Księga dżungli to powieść, ale jest zbudowana z rozdziałów, które mogą stanowić osobne opowiadania. Wszystkie historie są związane ze zwierzętami - ich życiem, zachowaniem wobec ludzi i wobec siebie nawzajem. nim całą dżunglę.

Krótkie przypomnienie najciekawszych wydarzeń powieści - rozmowa. Faza realizacyjna: Podział na grupy wg wybranych zwierząt: grupa niedźwiedzi, wilków, panter, węży.

POWIĄZANE KSIĄŻKI