Świąteczne wesołe wyszywanki

Świąteczne wesołe wyszywanki - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,6 MB
NAZWA PLIKU
Świąteczne wesołe wyszywanki.pdf
ISBN
1442377368514

OPIS

Błyszczące dekoracje, wiszące gwiazdki, śliczne torebki na prezenty oraz renifer to tylko niektóre z cudownych świątecznych rzeczy, które znajdziesz w tej inspirujące książce. Nawet jeżeli nigdy wcześniej nie szyłaś, proste instrukcje dokładnie, krok po kroku, pokażą, jak zrobić ściegi, jak dodać błyszczący cekin i lśniący koralik do dekoracji, kartek i prezentów.

Nawet jeżeli nigdy wcześniej nie szyłaś, proste instrukcje dokładnie, k... Świąteczne wesołe wyszywanki . ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Świąteczne wesołe wyszywanki - opis produktu: Błyszczące dekoracje, wiszące gwiazdki, śliczne torebki na prezenty oraz renifer to tylko niektóre z cudownych świątecznych rzeczy, które znajdziesz w tej inspirujące książce.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

POWIĄZANE KSIĄŻKI