Niezawodne przepisy na każde przyjęcie!

Niezawodne przepisy na każde przyjęcie! - Vincent Amiel | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Vincent Amiel
WYMIAR
11,44 MB
NAZWA PLIKU
Niezawodne przepisy na każde przyjęcie!.pdf
ISBN
6986456649296

OPIS

Od tej pory przyjęcia rodzinne i dla znajomych staną się prawdziwą przyjemnością!W tej książce znajdziesz proste przepisy na dania wytrawne oraz słodkie, niezawodne, smaczne i na każdą kieszeń! Od przepisów klasycznych po bardziej oryginalne, od foie gras po buche de noel, ciasto bożonarodzeniowe, którego nie może zabraknąć na święta. Potrzebne składniki są łatwo dostępne, potrawy nie wymagają dużo czasu, a ich przygotowanie oparte jest na niewielu etapach pracy. To wszystko sprawi, że od dzisiaj będziesz korzystać z naszej książki, by zadziwić swoich gości!

W ofercie: obrazkowe książeczki kartonowe dla dzieci od 6 m do 2 lat, bajki, baśnie, legendy, bogato ... Niezawodne przepisy na każde przyjęcie 2017 . Amiel Vincent ISBN:9788327462831 - Książki - Pozostałe - Kucharstwo.

Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich. Nowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI