Najnowsza encyklopedia Dinozaury

Najnowsza encyklopedia Dinozaury - John Woodward | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Woodward
WYMIAR
6,52 MB
NAZWA PLIKU
Najnowsza encyklopedia Dinozaury.pdf
ISBN
4465681882737

OPIS

Wybierz się w czasie mezozoiku, kiedy niebo patrolowało groźne pterozaury, po ziemi chodziły przerażające teropody, a w oceanach roiło się od budzących grozę gadów morskich.Przyjrzyj się z bliska najróżniejszym kopalnym zwierzętom, przedstawionym na ilustracjach z zadziwiającym realizmem.Dowiedz się, jak żyły te fascynujące stworzenia, dlaczego wymarły i o czym informują nas ich skamieniałe szczątki.

Przyjrzyj się z bliska Wybierz się w czasie mezozoiku, kiedy niebo patrolowało groźne pterozaury, po ziemi chodziły przerażające teropody, a w oceanach roiło się od budzących grozę gadów morskich. Przyjrzyj się z bliska najróżniejszym ... Najnowsza encyklopedia Dinozaury ; Skip to the end of the images gallery.

Stan książek. Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich.

POWIĄZANE KSIĄŻKI