Matematyka na 6 Ile to jest?

Matematyka na 6 Ile to jest? - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,68 MB
NAZWA PLIKU
Matematyka na 6 Ile to jest?.pdf
ISBN
1478517720819

OPIS

Czy dodawanie liczb sprawia ci trudność? A może nie lubisz odejmowania?Ta interaktywna książce edukacyjna pomoże temu zaradzić. Odpowiadaj na pytania, licz i używaj ścieralnego pisaka do zaznaczenia swoich odpowiedzi, a potem baw się, przesuwając okienka, aby sprawdzić, czy miałeś rację. Możesz też samodzielnie ćwiczyć pisanie cyferek w specjalnie przeznaczonych do tego celu miejscach w książce.

rzeczą popularyzatora jest zabrać słuchacza do windy, z której nie zobaczy ani pośrednich pięter, ani pracą wieków ozdobionych komnat ... Bardzo mi się podoba taka strona gdzie można poćwiczyć różne rzeczy przed klasówka lub sprawdzianem. Ostatnio miałam trudny sprawdzian z matematyki z działu „Wielokąty i ich pola" i napisałam go na 4 (jak dla mnie ocena 4 jest bardzo dobra).

z o.o.. Sprawdź i kup teraz w merlin.pl Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI