Historia. Mapy do kolorowania - z kredkami dookoła świata

Historia. Mapy do kolorowania - z kredkami dookoła świata - Charlotte Farmer (ilustr.) | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Charlotte Farmer (ilustr.)
WYMIAR
9,97 MB
NAZWA PLIKU
Historia. Mapy do kolorowania - z kredkami dookoła świata.pdf
ISBN
9460153121590

OPIS

Przed Tobą wspaniała podróż przez dzieje.Dowiedz się o wydarzeniach, które zmieniły świat, i poznaj ludzi, którzy byli motorem tych zmian.Będziesz mógł także pokolorować każdą stronę tej książki. Dzięki Tobie historia nabierze barw!

jego historia sięga 1999 roku. Na przestrzeni niemal 2 dekad obecności na rynku, merlin.pl zdobył zaufanie blisko 4 milionów klientów, co miesiąc wysyłając do nich setki tysięcy książek ... Polska Do Kolorowania Z Kredkami Dookoła Świata już od 9,03 zł - od 9,03 zł, porównanie cen w 7 sklepach.

Po drodze poznasz najróżniejsze kraje, postaci historyczne, zabytki i zwierzęta zamieszkujące rozmaite regiony. Cały świat tylko czeka, aż ktoś wypełni go barwami! A kiedy pokolorujesz mapy, wyrwij kart Mapy do kolorowania - z kredkami dookoła świata" Charlotte Farmer (ilustr.), Imogen Williams nie ma jeszcze dodanej recenzji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI