Czytam sam. Piękna i Bestia. Książka z naklejkami

Czytam sam. Piękna i Bestia. Książka z naklejkami - Roberta Zilio | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roberta Zilio
WYMIAR
3,77 MB
NAZWA PLIKU
Czytam sam. Piękna i Bestia. Książka z naklejkami.pdf
ISBN
2817824907510

OPIS

Bajki z tej serii zostały przygotowane specjalnie do samodzielnego czytania. Piękne ilustracje zachwycą wszystkie dzieci, a proste zdania pomogą im nabrać zaufania do własnych umiejętności, tak aby każdy początkujący czytelnik mógł na koniec powiedzieć z dumą: „Czytam sam!”W każdej książce znalazły się dodatkowo naklejki, które dzieci mogą przykleić, gdzie tylko zechcą.W serii m.in.:Jaś i Małgosia, Kopciuszek, Trzy małe świnki, Królowa Śniegu, Pinokio, Czerwony Kapturek, Mała Syrenka, Piękna i Bestia, Śpiąca Królewna.

Książka z naklejkami już od 5,33 zł - od 5,33 zł, porównanie cen w 12 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Bajki przygotowane specjalnie do samodzielnego czytania.

Książka z naklejkami autorstwa Zilio Roberta , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Czytam sam.

POWIĄZANE KSIĄŻKI