Czas na bajkę Czerwony Kapturek

Czas na bajkę Czerwony Kapturek - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,21 MB
NAZWA PLIKU
Czas na bajkę Czerwony Kapturek.pdf
ISBN
5427879971409

OPIS

Ta seria z bajecznie kolorowymi ilustracjami zachwyci młodych czytelników. Dzięki niej najmłodsi będą mogli poznać między innymi historię księżniczki, która pewnego dnia kompletnie przemoczona zapukała do drzwi królewskiego pałacu, przygody młynarczyka i jego sprytnego kota oraz dowiedzą się, co mała dziewczynka robiła w domku niedźwiadków. Napisane prostym językiem opowiastki, będące adaptacjami klasycznych baśni, świetnie nadają się do wspólnego czytania z dzieckiem.

Pewnego razu podarowała jej kapturek z czerwonego aksamitu, a ponieważ bardzo ładnie jej leżał, nie chciała nosić niczego innego. Program zachęca do wspólnego, rodzinnego gotowania. Nie ma bowiem nic cenniejszego niż czas spędzony razem.

Czerwony Kapturek (249688) jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. Czerwony Kapturek - tytułowa bohaterka baśni. Mała dziewczynka nazwana Czerwonym Kapturkiem od nakrycia głowy, z którym się nie rozstawała.

POWIĄZANE KSIĄŻKI