Czas na bajkę Księżniczka na ziarnku grochu

Czas na bajkę Księżniczka na ziarnku grochu - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,65 MB
NAZWA PLIKU
Czas na bajkę Księżniczka na ziarnku grochu.pdf
ISBN
8758837341907

OPIS

Ta seria z bajecznie kolorowymi ilustracjami zachwyci młodych czytelników. Dzięki niej najmłodsi będą mogli poznać między innymi historię księżniczki, która pewnego dnia kompletnie przemoczona zapukała do drzwi królewskiego pałacu, przygody młynarczyka i jego sprytnego kota oraz dowiedzą się, co mała dziewczynka robiła w domku niedźwiadków. Napisane prostym językiem opowiastki, będące adaptacjami klasycznych baśni, świetnie nadają się do wspólnego czytania z dzieckiem.

Seria: Czas na bajkę ISBN: 9788327460844 Rok wydania: 2019 Ilość stron: 24 Format: 26.0x26.0cm Oprawa: Broszurowa Waga: 0.186 kg Kup teraz na Allegro.pl za 3,02 zł - Czas na bajkę. Księżniczka na zarnku grochu z miasta Poznań.

Księżniczka na ziarnku grochu - opis produktu: Ta seria z bajecznie kolorowymi ilustracjami zachwyci młodych czytelników. Dzięki niej najmłodsi będą mogli poznać między innymi historię księżniczki, która pewnego dnia kompletnie przemoczona zapukała do drzwi królewskiego pałacu, przygody młynarczyka i jego sprytnego kota oraz dowiedzą się, co mała ... Sprawdź niskie ceny i kup Czas na bajkę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI