Czas na bajkę Kot w butach

Czas na bajkę Kot w butach - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,95 MB
NAZWA PLIKU
Czas na bajkę Kot w butach.pdf
ISBN
6255185909497

OPIS

Ta seria z bajecznie kolorowymi ilustracjami zachwyci młodych czytelników. Dzięki niej najmłodsi będą mogli poznać między innymi historię księżniczki, która pewnego dnia kompletnie przemoczona zapukała do drzwi królewskiego pałacu, przygody młynarczyka i jego sprytnego kota oraz dowiedzą się, co mała dziewczynka robiła w domku niedźwiadków. Napisane prostym językiem opowiastki, będące adaptacjami klasycznych baśni, świetnie nadają się do wspólnego czytania z dzieckiem.

Towarzyszy młynarczykowi, gdy ten zostaje wypędzony z rodzinnego domu. Czas na bajkę Kot w butach Wydawca / Publisher: Olesiejuk Rok wydania / Year published: 2019 Rodzaj oprawy / Cover type: Miękka Wymiary / Size: 26.0x26. Liczba stron / Pages: 24 Ciężar / Weight: 0,1890 kg ... Hurtownia podręczników i książek Ateneum.

pokaż cały opis. W katalogu: Bajki / Bajki 1080p. Czas na bajkę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI